GrachtenBeans.nl / Koffiebranders / Moto Coffee / Rwanda Dukunde Kawa

Rwanda Dukunde Kawa – Moto Coffee

Zoet en fruitig met tonen van karamel, bramen, kers, aardbei en wilde bessen.


Moto Coffee

Moto Coffee (18)

Beans Parameters


Cafeine:
Herkomsten:
Smaakprofielen: , , ,
Soorten:

0 beoordelingen voor Rwanda Dukunde Kawa – Moto Coffee

Wees de eerste om “Rwanda Dukunde Kawa – Moto Coffee” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meer bonen van Moto Coffee

Disclaimer: We doen ons best om alle informatie in dit artikel zo kloppend mogelijk te houden. Ben je toch iets tegengekomen wat niet (meer) helemaal juist is? Stuur dan een berichtje naar de redactie via [email protected], dan passen we het aan!