GrachtenBeans.nl / Koffiebranders / Mellow Coffee Roasters / Finca Anaya [Yellow Pacamara]

Finca Anaya [Yellow Pacamara] – Mellow Coffee Roasters, Colombia

Vanille en steenfruit, met rijpe perzik in de smaak.


Mellow Coffee Roasters

Mellow Coffee Roasters (23)

Beans Parameters


Brandmethoden: ,
Cafeine:
Herkomsten: ,
Hoogtes:
Smaakprofielen: , ,
Soorten:
Verwerkingsmethoden: ,

0 beoordelingen voor Finca Anaya [Yellow Pacamara] – Mellow Coffee Roasters, Colombia

Wees de eerste om “Finca Anaya [Yellow Pacamara] – Mellow Coffee Roasters, Colombia” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meer bonen van Mellow Coffee Roasters

Disclaimer: We doen ons best om alle informatie in dit artikel zo kloppend mogelijk te houden. Ben je toch iets tegengekomen wat niet (meer) helemaal juist is? Stuur dan een berichtje naar de redactie via [email protected], dan passen we het aan!